Nej spalovače tuků

28. září 2008 v 10:09 | grasswidow |  Tipy a triky
Jablka Jablka jsou plná pektinu, což je balastní látka, která zvětšuje objem zkonzumované potravy. Díky ní máme déle pocit sytosti, podporuje trávení a vylučování tuku z těla!

Ananas Enzym bromelain v něm obsažený výrazně urychluje spalování tuků. Tip: kdo si často zařazuje do jídelníčku několik silných plátků ananasu, bude při pouhých 56 kaloriích na 100 g zcela sytý a bude se moci už brzy radovat z plochého bříška!
PapájaPapain, který papája obsahuje, podporuje látkovou výměnu a pomáhá při využití bílkovin. Kromě toho obsahuje poměrně vysoké procento vláknin. Ta skvěle napomáhá správné funkci střev.
Zázvor Toto koření podporuje pročišťování organismu a odvádění škodlivin z těla. Co z toho vyplývá? Pijte častěji zázvorový čaj nebo si okořeňte jídlo zázvorem. Účinek poznáte sami!
Vodní meloun Melouny jsou, co se hubnutí týče, skutečným pokladem. Proč? Protože obsahují 90% podíl vody, která uhasí žízeň a přitom skvěle pročišťuje. Navíc molekuly vitaminu A v něm obsažené omlazují pleť a to téměř při nulových kaloriích! (Ale pozor na cukr, meloun raději dopoledne)
Jahody Tyto plody jsou pravou zásobárnou vitaminu C a díky této italizující látce jsou vynikajícím spalovačem tuků. Pektin, který známe z jablek, je tu obsažen také. Proto není od věci držet jahodovou dietu, nadbytečné kilogramy se po ní rozplynou. Jakmile budete mít příležitost, vyzkoušejte ji!
Česnek Při rozmačkání dílků česneku se uvolňuje allicin. Tato účinná látka zabezpečuje nejen snižování hladiny cholesterolu, nýbrž podporuje také prokrvení těla. Další jeho velkou předností je, že také urychluje spalování tuků. Výsledkem pravidelné konzumace česneku je, že i tvrdošíjné tukové polštářky se postupně ztrácejí.
Chilli papričky Capsain v chilli papričkách je skutečně tak ostrý, že nám díky němu nejenom vyvstane pot na čele, nýbrž se také výrazně urychlí látková výměna! Už při jídle je tělo naprogramováno na trávení potravy. Tím se tuk rychleji než obvykle přeměňuje na energii.
Chřest S 10 kaloriemi na 100 g je jedničkou mezi zeleninou, která nám pomáhá při hubnutí! Díky svému vysokému obsahu draslíku odstraňuje všechny přebytečné kilogramy. A kdo ho jí neosolený, pročistí se ještě víc. Tip: pijte chřestovou vodu, vyplavuje z těla toxické látky!
http://www.mixxx.cz/files/u5/ovoce.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama